Kitap Tv
Sitemize Hos Geldiniz.Sitemizde Her Gün Bir Dizimizin Yeni Bölümü Yayinlanmaktadır.İsterseniz Şiir Hikaye Roman Bölümünden Yararlanabilirsiniz.Yada Kitaplarin Özetlerini Okuyabilirsiniz...
Kitap Tv
Sitemize Hos Geldiniz.Sitemizde Her Gün Bir Dizimizin Yeni Bölümü Yayinlanmaktadır.İsterseniz Şiir Hikaye Roman Bölümünden Yararlanabilirsiniz.Yada Kitaplarin Özetlerini Okuyabilirsiniz...
Kitap Tv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kitap Tv de Bizim Dizilerimizi İzleyebilirsiniz...Her Hafta Dizilerimizin Yeni Bölümü Vardır.Takib Ediniz...

Anasayfaİnsancıklar I_icon_mini_portalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnsancıklar

YazarMesaj
BiTLi
Admin
BiTLi

Tesekkurler : 6

İnsancıklar Empty
MesajKonu: İnsancıklar   İnsancıklar Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:48 am

Dostoyevski / Rus Edebiyatı / Roman / İletişim Yayınları

Dostoyevski’ye bir anda büyük bir ün ve hayran kitlesi kazandıran, onu Petersburg’un edebiyat çevrelerine bir yıldız gibi sokan ilk romanı “İnsancıklar”dır.

Ünlü Rus düşünür ve eleştirmeni Belinski “İnsancıklar” için heyecanla şunları söylemiştir:

“İki gündür kendimi bu kitaptan alamıyorum. Yeni bir yazar, yeni bir yetenegin kalemi bu; onu tanımıyorum, kimdir, neye benzer bilmiyorum; ama bu roman Rusya’da hayatın sırlarını öyle kahramanlarla veriyor ki bize, bundan önce hiçbir yazar bu kadarını düşlerinde bile göremezdi.”

http://kitaptv.yetkinforum.com

İnsancıklar
1 sayfadaki 1 sayfası